«Powrót

Nowa odsłona strony www.szybkipit.pl

Nowa odsłona strony www.szybkipit.pl

Nowa odsłona strony www.szybkipit.pl

Nowa odsłona strony www.szybkipit.pl

Ministerstwo Finansów przygotowało nową stronę internetową popularnej w całym kraju akcji „Szybki PIT". To pierwszy w tym roku zwiastun działań promocyjnych resortu finansów skierowanych do osób mających obowiązek złożyć roczne zeznania podatkowe do końca kwietnia.

- Przy budowaniu strony położyliśmy szczególny nacisk na jej prostotę, przejrzystość i funkcjonalność. – relacjonuje Kaja Zalewska, zastępca dyrektora w Biurze Ministra Ministerstwa Finansów - Cieszy nas, że nie jest to strona jedynie informacyjna, czy też promocyjna, ale przede wszystkim użyteczna. Oprócz swojej atrakcyjnej grafiki ma do zaoferowania kontakt z ekspertami podatkowymi z naszego resortu, którym można zadać bezpośrednio pytanie, kalkulatory, wszystkie potrzebne formularze i broszury. A co najważniejsze, za jej pośrednictwem można wysłać do swojego urzędu skarbowego roczne zeznanie podatkowe przez aplikację e-Deklaracje desktop.

Strona www.szybkipit.pl jest jedną z bardzo wielu aktywności w ramach akcji informacyjnej przygotowanej przez Ministerstwo Finansów, izby i urzędy skarbowe. Oprócz strony rusza również fanpage Szybki PIT na profilu Facebook oraz akcja banerowa na stronach innych instytucji państwowych. Dodatkowo w marcu i kwietniu odbędzie się kampania informacyjna i promocyjna w mediach, a w urzędach eventy, dni otwarte i przedłużone godziny pracy.

Przekazem kampanii w tym roku jest „Rozlicz się szybko i bezpiecznie przez Internet". Jest to rozwinięcie akcji z poprzednich lat „Do urzędu przyjdź, jeśli masz naprawdę ważny powód. PIT wyślij przez Internet". Akcja Szybki PIT z roku na rok ma coraz więcej zwolenników.  Dwa lata temu przez Internet rozliczyło się ponad milion podatników, a w zeszłym roku już ponad 2 miliony.
 

Powiązane linki

«Powrót