«Powrót

Pierwszy samochód w Narodowej Loterii Paragonowej już odebrany

Pierwszy samochód w Narodowej Loterii Paragonowej już odebrany

Pierwszy samochód w Narodowej Loterii Paragonowej już odebrany

Pan Adam z Lęborka w województwie pomorskim, którego paragon wylosowano w pierwszym, listopadowym losowaniu nagród Narodowej Loterii Paragonowej, odebrał swoją wygraną. Kluczyki do najnowszego Opla Astry wręczył mu 18 grudnia 2015 r. minister finansów Paweł Szałamacha. Szczęśliwy zwycięzca wraz z żoną odjechali spod Ministerstwa Finansów do domu nowym autem.

Minister Finansów Paweł Szałamacha i wiceminister Leszek Skiba wraz z zwycięzcami pierwszego losowania Narodowej Loterii Paragonowej stoją przed wygranym samochodem.

To pierwsza główna nagroda, którą Ministerstwo Finansów ma przyjemność przekazać w ramach Narodowej Loterii Paragonowej. „Gratuluję Panu i dziękuję za udział w loterii" – powiedział minister Szałamacha przekazując kluczyki do opla. „O loterii dowiedziałem się z mediów. I to wystarczyło, żebym wysłał zgłoszenie. Zwycięski paragon to były zakupy ubranek dla naszej córki. Z tego co słyszałem, pani ze sklepu już cieszy się z nowego tableta" – powiedział zwycięzca. 

„Warto brać paragony, warto płacić podatki. To z nich możemy budować wspólne dobro" – dodał Paweł Szałamacha. Loteria utrwala obywatelskie postawy i zapewnia lepsze funkcjonowanie usług publicznych, z których korzystamy na co dzień.

Pan Adam z Lęborka na stronie loteriaparagonowa.gov.pl (link otwiera nowe okno w innym serwisie) zarejestrował w miesiącu poprzedzającym losowanie, tj. w październiku, dokładnie 20 paragonów. Zwiększył tym samym swoje szanse na wygraną i w efekcie jeden z nich zamienił na Opla Astrę.

Następne losowanie nagrody głównej już 21 grudnia o godz. 21.00. Transmisja w TVP Regionalna.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie loterii. Podczas pierwszego miesiąca loterii Polacy zarejestrowali blisko 17 milionów paragonów fiskalnych, a w listopadzie ponad 15 milionów paragonów.

«Powrót