Publiczna prezentacja założeń projektów w ramach PO PC 2.1

Publiczna prezentacja założeń projektów w ramach PO PC 2.1

Publiczna prezentacja założeń projektów w ramach PO PC 2.1

Przestrzenne wyobrażenie splotów globalnej infostrady. Dynamiczne zestawienie monitorów, serwerów, terabajtów danych na tle konturów mapy świata.

Ministerstwo Finansów ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na publiczną prezentację założeń projektów:

 • Rozwój katalogu usług cyfrowych dla klientów Administracji Podatkowej i Kontroli Skarbowej w zakresie centralizacji obsługi podatków CIT i VAT oraz obsługi Jednolitego Pliku Kontrolnego (CVP)
   
 • Platforma Usług Elektronicznych Służby Celnej (PUESC)
   
 • Budowa Platformy e-Finansów Publicznych (e-Finanse Publiczne)
   
 • Chmura Obliczeniowa Resortu Finansów (HARF)

przygotowywanych w odpowiedzi na konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych" Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Prezentacja odbędzie się 20 kwietnia 2015 roku o godzinie 10:00 w sali nr 4440 Ministerstwa Finansów, ul. Świętokrzyska 12, 00-916 Warszawa.

Osoby zainteresowane przybyciem na prezentację prosimy o przesyłanie zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 kwietnia 2015 roku, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Uprzejmie informujemy, że przebieg prezentacji utrwalany będzie za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk lub dźwięk i obraz.

Z przykrością informujemy, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem limit uczestników został wyczerpany w dniu 10 kwietnia 2015 r.

 

Pliki do pobrania