«Powrót

Wizyta Zastępcy Szefa KAS w Krotoszynie

Wizyta Zastępcy Szefa KAS w Krotoszynie

Wizyta Zastępcy Szefa KAS w Krotoszynie

Minister Paweł Cybulski przemawia do przedsiębiorców
Minister Paweł Cybulski przemawia do przedsiębiorców w tle prezentacja.
Andżelika Możdżanowska przemawia do przedsiębiorców, w tle prezentacja.
Dyr. IAS Poznań przemawia do przedsiębiorców, w tle prezentacja.
Minister Cybulski w urzędzie Skarbowym w Krotoszynie. na sali siedzą pracownicy urzędu.
  • 29 czerwca br. wiceminister finansów Paweł Cybulski uczestniczył w spotkaniu z przedsiębiorcami.
  • Odwiedził też pracowników Urzędu Skarbowego  w Krotoszynie.

Spotkanie z przedsiębiorcami w Krotoszynie  było ostatnim przed wakacjami  wydarzeniem zorganizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w ramach ogólnopolskiego cyklu „Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany". Kolejne konferencje będą odbywały się we wrześniu i w październiku.

Z przedstawicielami biznesu w Krotoszynie rozmawiano o Konstytucji Biznesu oraz innych zmianach i uproszczeniach  prawnych ułatwiających zakładanie i prowadzenie firm. W konferencji uczestniczyła dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu Agnieszka Szymankiewicz. W strefie informacyjnej eksperci z wielkopolskiej KAS wyjaśniali przedsiębiorcom zagadnienia związane z prowadzeniem biznesu i odpowiadali na pytania dotyczące opodatkowania działalności gospodarczej.

Wielkopolska KAS wspiera wielkopolski biznes

„W Wielkopolsce widzę wiele zapału, entuzjazmu, który jest wyjątkowy. To niezwykła siła napędowa i spawcza, bez której gospodarka nie byłaby w stanie się rozwijać. Doceniamy potencjał  małych, rodzinnych firm, które są kołem zamachowym gospodarki kraju. Dlatego właśnie, poprzez Konstytucję Biznesu, stawiamy na takie firmy. Dla Krajowej Administracji Skarbowej są one wyjątkową grupą podatników, grupą która wymaga szczególnego wsparcia" - powiedział wiceminister finansów Paweł Cybulski.

Dyrektor Izby Administracji Skarbowej Agnieszka Szymankiewicz przedstawiła uczestnikom spotkania prezentację Ministerstwa Finansów ,,3×P w praktyce - podatkowe udogodnienia dla firm" .
 

Zastępca Szef KAS w Urzędzie Skarbowym w Krotoszynie
Spotkanie z przedsiębiorcami było okazją do odwiedzenia Urzędu Skarbowego w Krotoszynie. Zastępca Szefa KAS Paweł  Cybulski spotkał się tam z kierownictwem i pracownikami urzędu.

***

„Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany" – to hasło ogólnopolskich spotkań informacyjnych organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Ministerstwo Finansów i Krajowa Administracja Skarbowa są partnerami tego przedsięwzięcia. Celem regionalnych spotkań z przedstawicielami mikro, małych i średnich przedsiębiorstw jest przybliżenie im nowych rozwiązań prawnych, ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej.

«Powrót