«Powrót

Zapraszamy na kolejne spotkania z przedsiębiorcami

Zapraszamy na kolejne spotkania z przedsiębiorcami

Zapraszamy na kolejne spotkania z przedsiębiorcami

Prawo do przedsiębiorczości, małe firmy, wielkie zmiany.
  • Przedstawiciele Ministerstwa Finansów i Krajowej Administracji Skarbowej biorą udział w ogólnopolskim cyklu konferencji PARP „Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany".
  • Zapraszamy na spotkania w Radomiu, Tarnowie, Łodzi, Ełku i Szczecinie.
  • W spotkaniu w Ełku weźmie udział Szef KAS Marian Banaś.
  • W spotkaniach w Radomiu i Łodzi weźmie udział zastępca Szefa KAS Paweł Cybulski.

W trakcie konferencji przedsiębiorcy zostaną poinformowani o zmianach i ułatwieniach w prowadzeniu działalności gospodarczej w zakresie prawa przedsiębiorców, prawa podatkowego i prawa zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm. Dowiedzą się jakie korzyści daje im Konstytucja Biznesu w obszarze relacji z urzędami i załatwiania spraw urzędowych, zakładania firm, zawieszania działalności czy obowiązków związanych z prowadzeniem działalności.

Przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej zaprezentują pakiet zmian w systemie podatkowym przygotowany przez Ministerstwo Finansów, nazywany w skrócie 3xP (prostota, przejrzystość, przyjazność).

Przedsiębiorcy będą mogli porozmawiać z ekspertami KAS, którzy będą dzielić się wiedzą i wyjaśniać przepisy prawa podatkowego związane z prowadzeniem firm.

Harmonogram spotkań i uczestnicy ze strony KAS (linki otwierają nowe okno w serwisie zewnętrznym):

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny zarejestrować się na stronie prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl (link otwiera nowe okno w innym serwisie) wypełniając formularz zgłoszeniowy na konkretną konferencję.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

«Powrót