«Powrót

Zaproszenie na konferencję Komisji Nadzoru Audytowego - rejestracja

Zaproszenie na konferencję Komisji Nadzoru Audytowego - rejestracja

Zaproszenie na konferencję Komisji Nadzoru Audytowego - rejestracja

Zaproszenie na konferencję KNA – rejestracja

 

W dniu 11 października 2018 r. Komisja Nadzoru Audytowego (KNA) organizuje konferencję pt. Sprawozdawczość finansowa firm - wzrost wiarygodności dla bezpieczeństwa obrotu gospodarczego. Konferencja odbędzie się w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w Sali Notowań.

W trakcie konferencji KNA zwróci uwagę na kluczowe znaczenie sprawozdawczości finansowej dla bezpieczeństwa obrotu gospodarczego a także wskaże na rolę komitetów audytu w jednostkach zainteresowania publicznego, firm audytorskich oraz instytucji publicznych (KNA oraz KNF) w zapewnieniu jej rzetelności i wiarygodności. Konferencja ma być również okazją do wymiany poglądów na temat doświadczeń wynikających ze stosowania przepisów nowej ustawy z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach a także rozporządzenia UE nr 537/2014 w sprawie szczegółowych wymogów dotyczących ustawowych badań sprawozdań finansowych jednostek interesu publicznego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestników. Poniżej program ramowy konferencji oraz formularz zgłoszenia.

Formularz zgłoszenia należy odesłać na adres konferencja.kna@mf.gov.pl

W związku z ograniczoną liczbą miejsc organizator zastrzega, że w pierwszej kolejności zarejestrowane na konferencję zostaną 3 osoby z danego podmiotu. W przypadku większej ilości zgłoszeń rejestracja nastąpi w miarę dostępności miejsc.

Państwa rejestracja zostanie potwierdzona wiadomością e-mail.

Termin zgłoszeń upływa w dniu 26 września br. lub do wyczerpania limitu miejsc.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem KNA pod nr telefonu 22 694-45-98 lub na adres e-mail konferencja.kna@mf.gov.pl.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 26.07.2018 Data publikacji: 26.07.2018 09:13 Data ostatniej modyfikacji: 02.10.2018 07:49
Autor: Krzysztof Kuraś Osoba publikująca: Krzysztof Kuraś Osoba modyfikująca: Aneta Gołdyń
Rejestr zmian
«Powrót