«Powrót

Dzień Dziecka w ogrodach Kancelarii Premiera

Dzień Dziecka w ogrodach Kancelarii Premiera

Dzień Dziecka w ogrodach Kancelarii Premiera

Grafika Ministerstwa Finansów promująca imprezę z okazji Dnia Dziecka w ogrodach KPRM na której widnieje między innymi napis Bezpiecznie Dzieci , Al. Ujazdowskie 1/3, Warszawa, Niedziela, 31 maja 2015, godz. 10-16.00

W niedzielę 31 maja z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka, które przypadają 1 czerwca, w ogrodach Kancelarii Premiera w godz. 10-16 po raz trzeci odbędzie się piknik dziecięcy. Na odwiedzających czeka moc atrakcji oraz zabaw edukacyjnych i sportowych. Oczywiście nie zabraknie tam również stoiska przygotowanego przez resort finansów.

Ministerstwo Finansów zapewni najmłodszym wiele emocji. Z celnikami będą oni mogli wykonywać bezpieczne eksperymenty chemiczne, często zakończone kontrolowanymi wybuchami. Dzieci i starsi staną oko w oko z eksponatami ginących już gatunków np. krokodyla. Będzie można poznać psa, który pracuje w Służbie Celnej i zobaczyć do czego może służyć nos czworonoga. Oprócz tego odbędzie się wiele konkursów, gier i zabaw.

Pracownicy skarbówki pobawią się z „małymi podatnikami" w sklep, w którym nie zabraknie jednak kasy fiskalnej i paragonów. Na naszym stoisku najmłodsi będą mogli również rozwiązywać krzyżówki, znajdować hasła w wykreślankach czy też pochwalić się swoimi zdolnościami plastycznymi. Na starsze dzieci czeka gra edukacyjna pozwalająca im rozdysponować pieniądze budżetowe na ważne wydatki. Zaliczenie atrakcji pozwoli dzieciom na otrzymanie certyfikatu MinFinka i drobnych upominków. Wstęp na piknik jest wolny.

Więcej informacji na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (link otwiera nowe okno w innym serwisie).Grafika promująca imprezę z okazji Dnia Dziecka w ogrodach KPRM: dziecko stoi przy mównicy, a w jego stronę skierowane mikrofony. Obok napis House of Kids, sezon 3, bezpieczne dzieci, Al. Ujazdowskie 1/3, 31 maja, godz. 10-16.00
 

«Powrót